Duvar Yatakları

Duvar yatakları, akılı çözümlerle mekanlarınıza hem şıklık hem de yer kazandırıyor. Wall Beds ya olarak da bilinen duvar yatakları; gizlenen yatak, katlanabilir yatak ve akıllı mobilyalar olarak da biliniyor. Duvara dikey ya da yatay biçimde akılı mobilya çözümünün içine yerleştirilmek suretiyle kullanıma sunuluyor.

 

Duvar yatakları sayesinde mekanlarınızda daha geniş alanlar oluşturabilir, yatağın kapladığı alanı gün içinde farklı işlevler için kullanılabiliyor. Ayrıca; dolaplı çözümleriyle de duvar yataklarını farklı fonksiyonlarla entegre biçimde değerlendirilebiliyor. Mobilyalara ayrı ayrı ücretler ödemek istemeyenler için akıllı mobilya özelliğine sahip duvar yatakları; kitaplık, çalışma masası ve koltuk gibi farklı özellikleriyle de fonksiyonel biçimde dizayn edilebiliyor.

 

Duvar Yatakları Hangi Çeşitlere Sahiptir?

 

Duvar yatakları farklı türleriyle özel çözümler sunuyor. Tek kişilik, çift kişilik olmak üzere iki ana kategoride çeşitlenen duvar yatakları sahip oldukları özel fonksiyonlarla da pratik çözümler sunuyor.

 

Mekanizmaya göre;

 

 • Tek kişilik duvar yatağı mekanizmaları
 • Çift kişilik duvar yatağı mekanizmaları

 

Sıralanan temel özellikleri dışında fonksiyonlarına göre de duvar yatakları farklı çeşitlere sahiptir;

 

 • Ranza mekanizmalı
 • Otel çözümü
 • Genç odası
 • Çocuk odası
 • Yatak odası

 

Tek kişilik duvar yatakları ve mekanizmaları

 

Özellikle genç ve çocuk odalarında sıklıkla kullanılan tek kişilik duvar yatakları; hem bulunduğunuz mekanda alan kazanmanızı sağlar hem de akıllı mobilya çözümleriyle farklı işlevler taşıyor. Örneğin; çalışma masası, dolap, mini raflar ve kitaplık olarak değerlendiriliyor. Öte yandan, oturma odaları için de hem tek kişilik yatak hem de televizyon ünitesi olarak kullanılabiliyor. Hangi ana türleri bulunuyor?

 

 • Tek kişilik çalışma masası ve yatak
 • Şık bir kitaplık ve yatak
 • Çocuk odası ve yatak
 • Şık bir 3 kişilik koltuk ve yatak

 

Çift kişlilik duvar yatakları ve mekanizmaları

 

Çift kişilik duvar yatakları ile evlerin odaları birden fazla amaç için kullanılabiliyor. Özellikle alandan kazanmak ve fonksiyonel biçimde evinizin odalarını kullanmak istiyorsanız çift kişilik duvar yatakları bu konuda en büyük yardımcınız olacak. Mekanlarınızı; geceleri yatak odası, gündüzleri ise salon ya da oturma odasına dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda çalışma odası ve yatak odası seçenekleri de ilginizi çekebilir.

 

Çift kişilik duvar yatakları; salonlarımızı süsleyen ancak oldukça fazla yer kaplayan vitrinleri fonksiyonel bir şekilde kullanımını sağlıyor. Çift kişilik duvar yatakları, pratik bir hareketle salon takımınızı yatak odası takımına dönüştürüyor. Ayrıca, kitaplık, çalışma masası, gardırop ve 3’lü koltuk ihtiyaçlarınız için de farklı fonksiyonlara sahip akıllı mobilyaları tercih edebiliriniz.

 

Duvar yatakları ile mekanlarınızda daha fazla yaşam alanı açın. Modamob markası altında sunulan tüm çeşitleri web sitemizden inceleyebilir. Aklınıza takılan tüm sorular için Uzman akıllı mobilya danışmanlarımıza destek hattımızdan erişebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×