Duvara Katlanan Mobilyalarla Odaları Genişletin

Duvara kaplanan mobilyalar, son zamanların en çok tercih edilmekte olan mobilya çeşitleridir. Bunun en büyük sebebi, bulunulan mekandan büyük bir yer tasarrufu sağlanmasıdır. Duvara kaplanana mobilyalar sayesinde, gün içerisinde ya da mobilyaların kullanılmadı vakitte alandan tasarruf edilmiş olur. Duvara katlanan mobilyalar son zamanların en popüler ürünleri arasında yerlerini almaya başlamıştır.

Duvara katlanan mobilyalar, işlevsel bir mekanizmaya sahiptir. Duvara montajı yapılan mekanizma ile mobilyalar duvara doğru katlanabilir. Örneğin duvara katlanan yataklar ile gündüz çalışma alanı gece ise yatak odası yapılabilir. Dar alanlar için son derece ideal mobilya çeşitleridir. Duvara katlanan mobilyaların tercihinin sebebi ise mekan içerisinde tasarruf sağlamaktır.

Açılır Kapanır Mobilya

Duvara katlanan mobilyalar açılır kapanır özelliktedir. Duvara katlanma özelliği sayesinde bulunduğu yerin genişlemesini sağlamaktadır. Ayrıca akıllı mekanizmaları sayesinde de birçok işlevleri bulunmaktadır. Örneğin çift kişilik katlanan yatağı gün içerisinde çalışma masası olarak kullanabilirsiniz. Tek kişilik çalışma masası ve kitaplık gibi özellikleri de mevcuttur.

Duvar Yataklarının Faydaları

Duvar yataklarının birçok faydası bulunmaktadır. En başta yerden tasarruf örnek olarak verilmektedir. Ayrıca duvar yatakları ile tek kişilik çalışma masası ve mini kitaplık elde edilmektedir. Gün içerisinde çalışma odası akşam ise yatak odası olarak odalar kullanılabilmektedir. Duvar yatakları son derece çok tercih edilmektedir. Bu tercihin en büyük sebebi çok fonksiyona sahip olmasıdır.

Duvar yataklarının faydalarını şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Yerden tasarruf imkanı sağlar.
  • Çalışma masası olarak kullanılabilir.
  • Kitaplık olarak kullanılabilir.

Duvar yataklarının bu faydası birçok kişinin işine yaramaktadır. Alandan tasarruf etmek isteyen herkes için son derece uygun olan mobilya çeşididir.

Açılır Kapanır Genç Odaları

Duvara katlanan mobilya sistemleri genç odaları içinde ideal çözümler ortaya koyuyor. Duvara katlanan mobilyalar ile genç odaları daha ferah bir ortama kavuşmaktadır. Tüm gençlerin aradığı özgün bir tarzda üretimleri yapılmaktadır. Gençler için daha ferah ortam sağlayan akıllı mobilyalar, katlanabilir özelliktedir. Tek kişilik katlanabilir yatak içerisinde; çekmece ve gardırop yer almaktadır. Ayrıca çalışma masası ve kitaplıkta katlanabilir yatak içerisinde bulunuyor. Tek bir yatak ile 3 üzerinde mobilya elde edilmiş olur. Bu da ortamın daha ferah bir görüntüye sahip olmasını sağlar.

Her Ev İçin Uygun Mobilyalar

Akıllı mobilyalar her ev için son derece uygundur. Özellikle dar bir alana sahip olan kişiler için son derece ideal bir yapısı mevcuttur. Katlanabilir özelliği sayesinde alanda çok fazla yer açılmasını sağlar. Genç odası, yatak odası, salon gibi yerlerde tercih edilebilir. Sahip olduğu fonksiyonlar sayesinde 1’den fazla mobilya elde edilmiş olur. Bir kişilik duvar yatağı ile en az 3 mobilya elde edilmiş olur. Geceleri yatak, gün içerisinde ise daha farklı mobilyalar olarak kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×