Alandan tasarruf sağlayan Duvar Yatağı Mekanizmaları

Alandan tasarruf sağlayan Duvar Yatağı Mekanizmaları

Dünyada duvara monte yatak modası gitgide artış gösteriyor. Bunun en büyük nedenlerinden biri; evlerin farklı nedenlerden dolayı küçülmesidir. Küçülen evlerde haliyle, eşya kullanımı önemli ölçüde düşüyor. Ne nereye koyacağınıza ciddi manada karar veremiyorsunuz.

Durum öyle bir noktaya geliyor ki eşyanızı üzülerek atmak zorunda kalıyorsunuz. Kuşkusuz, kimse bu durumda olmak istemez. Kimse kendisi için manevi değeri olan bir eşyayı bırakmak istemez. Fakat maalesef bu mümkün oluyor. Böyle durumlarla karşılaşmamak için dünyada duvara monte edilmiş yataklar hayli ilgi görüyor.

Şu anda oldukça popüler olan bu yataklara, ilgi her geçen gün artıyor. Alandan tasarruf sağlayan ve kullanım kolaylığı bu yatakların birçok da özelliği bulunuyor. Bu özellikler insanlara fazlasıyla hitap ediyor. Bu yatakların modellerine siteden ulaşabilirsiniz.

Duvar Yatağı Modelleri

Özellikle duvara katlanır yatak denildiği gibi çok popüler hale geldi. Durumun böyle olması, evlerin sürekli olarak küçülmesi idi. Bu durum her ne kadar olumsuz olarak görünse de aslında öyle değildir. Çünkü akıllı duvar yatakları vardır. Bunlar aşağıda listelenmiştir.

 

  • Duvar yatağı modelleri şu şekildedir;
  • Çift kişilik duvar yatağı mekanizmaları
  • Tek kişilik duvar yatağı mekanizmaları
  • Ranza duvar yatağı mekanizmaları

Artık dünyada, birbirinden farklı modellere sahip duvar yatakları vardır. Bunlar insanlar tarafından oldukça ilgi görüyor. Hele yatak dışındaki işlevleri onları bir kat daha ilgi çekici hale getiriyor. Bilindiği gibi bu ürünler şimdilerde mobilya olarak da kullanılıyorlar. Modelleri siteden takip edebilirsiniz.

Çift Kişilik Duvar Yatağı Mekanizmaları

Küçük eviniz varsa ve aileniz varsa, çift kişilik duvar yatakları size göredir. Bu yatakları hem yatak olarak hem de mobilya olarak kullanabilirsiniz. Bu akıllı yatak teknolojisi artık belirtildiği gibi herkesin tercihi oluyor.

Bu çift kişilik yataklar aynı zamanda dolap da olabiliyor. Bu sayede, çok pratik bir şekilde kullanım imkanı sunuyorlar. Duvardan indirdiğiniz zaman yatak kaldırdığınız zaman ise dolap oluyorlar. Bunun yanında size de evinizde daha geniş bir alan kalıyor.

Tek Kişilik Duvar Yatağı Mekanizmaları

Evlerinizdeki alanları, daha efektif ve kullanışlı tutmak isteyebilirsiniz. Özellikle genç iseniz veya çocuklarınız varsa bu durum daha da önem kazanabilir. Bu durumlarda tek kişilik duvar yatakları size göre olabilir. Bu yataklar çalışma masası gibi mobilyalara da dönüşüyorlar.

Hem dikey hem de yatay olarak açılan modelleri bulunuyor. Size hangi sistem uygunsa, o sistemi tercih edebilirsiniz. Bu sistemler ayrıca bir yanı yatak bir yanı dolap oluyor. Özellikle bu modeller öğrenciler ve çocuklu anne babalar tarafından tercih ediliyor. Bunun yanında değişik renk ve modellerde de üretiliyorlar.

Ranza Duvar Yatağı Mekanizmaları

Bu modeller de şu dönemde anne babaların ve gençlerin gözdesidir. Çocuklu anne babalar, çocukları için ranzalı sistemi tercih ediyorlar. Aynı zamanda çocuk mobilyalarında da sahip oluyorlar. Gençler de küçük evlerde öğrenci iseler bu yatakları seçiyorlar. Katladıklarında yatakları masa haline dönüşüyor. Bu sayede çok efektif bir durum ortaya çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×