Açılır kapanır yataklar

Akıllı mobilya üretimi konusunda devrim yapan modamob, evinizi genişletmektedir. Açılır kapanır yataklar tercih edilerek yatak odası yada çocuk odasında bulunan alanlarınızı çok daha iyi kullanabilirsiniz. İster duvara gizlenen yataklar yada dolaba gizlenen yataklar olarak mekanizma tercihi yapabilirsiniz. İster ev mobilyası ister otel gibi alanlarda kullanabileceğiniz açılır yatak çeşitleri ile evinizi baştan tasarlayabilirsiniz.

Uzun yıllardır akıllı mobilyalar üretimi yapan modamob en uygun fiyatlar ile müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Türkiye de bulunan tüm şehirlere gönderimi sağlanmaktadır. Bursa merkezli çalışan modamob işletmemiz den açılır kapanır yataklar satın alarak evinizde çok farklı ortamlar elde edebilirsiniz.

Açılır Kapanır Yatak Avantajları

Sağlık açısından düşünüldüğü zaman yataklarımızın yıllarca yerinden oynamadığı ve altında biriken toz, kir gibi sağlığımızı tehdit eden birikintiler oluşmaktadır. Akıllı mobilya tercih edildiği zaman rahatlıkla duvara yada dolaba katlanır olmasından çok rahat alt zemin temizleyebilirsiniz.

Evlerinizde aktif olarak kullandığınız alanları çok daha genişletebilir ve isteğinize uygun şekilde duvara yatakları haline getirebilirsiniz. İster yatak odası ister çocuk odasına açılır kapanı yataklar tercih edilerek geniş bir eve sahip olabilirsiniz.

Piyasada olan en iyi fiyatlar ile hizmet veren modamob işletmemiz Bursa merkezli çalışarak tüm yurt içi ve yurt dışı satışlarımız mevcuttur. Bir çok şehir de bulunan anlaşmalı kurumlar tarafından mobilya kurulumları tarafımızca yaptırılmaktadır. Çok basit kuruluma ve montajlama sahip olmaktadır.

Açılır Kapanır Yataklar

Açılır Kapanır Yatakların Değeri

Piyasada olan en iyi fiyatlar ile satışa sunulan hareketli mobilyalar bir çok markadan daha uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Her bütçeye uygun katlanır yataklar satışı yapan firmamız tam olarak ihtiyaca uygun ve bütçe dostu rakamlar ile alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Normal yatak, baza ve çekyat gibi mobilya alımlarında akıllı mobilya tasarımlarını karşılaştırdığınızda büyük farklar olmadığını sizlerde göreceksiniz. Tamamiyle müşteri odaklı dolap yatakları tasarımı kendi imalatımız olmasından ötürü piyasada olan en iyi fiyatlar yansıtılmaktadır.

Yatak mekanizması fiyatları piyasada olan en iyi fiyatlar ile tercih edilmektedir. Her çeşit ev ve otel mobilyasını katlanır hale getirmek için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Akıllı mobilya mekanizması üretimleri işletmemiz tarafından özenle ve kullanışlı olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×