Akıllı Mobilya Mekanizmaları

Akıllı mobilyalar sayesinde, dar mekanlarda büyük bir genişlik imkanı sağlanmaktadır. Katlanabilir mekanizması ile yataklar, duvarlara doğru katlanılır. Bu sayede dar mekanların ferah bir görünüşü sağlanmış olur. Akıllı mobilyalar sayesinde bir odayı, gece yatak odası gündüz ise çalışma odası olarak kullanmak son derece mümkün. Katlanılabilir mekanizması sayesinde oda içerisinde büyük bir genişlik sağlamaktadır.

Duvar Yatağı Mekanizmaları

Duvar yatakları, günümüzün en çok tercih edilen mobilyaları olmaktadır. Tercihinin en büyük sebebi, duvar yatakların içerisinde bulunan akıllı mobilya mekanizmaları olmaktadır. İçerisinde yer alan dolap ve çekmeceler, yatağın fonksiyonlarını artırmıştır. Ayrıca yatakta, çalışma masası ve mini bir kütüphane yer almaktadır.

Böylelikle dar mekanlarda tek bir mobilya ile birçok mobilya elde edilmiş olur. Özellikle genç odalarında sık sık tercih edilmektedir. Gençlerin istediği ferah ortamı duvar yatakları sağlamaktadır.

Duvar yatağının mekanizmasını 2 ana kategoride incelemek mümkündür. Bu kategorileri şu şekildedir;

2 ana kategoriye ayrılan mekanizmalar, oldukça mukavemetlidir. Kırılma ve çıkma işlemleri görülmemektedir. Ayrıca mekanizmaların bozulması gibi olumsuz etkilerde yer almaz. Bu sebeple akıllı mobilyalar son zamanlarda sık sık tercih edilmektedir.

Ahşap Kasalı Duvar Yatakları Mekanizması

Ahşap kasalı mekanizmaya sahip olan duvar yatakları, istenilen her şekilde üretilmektedir. Ahşap duvar yatakları mekanizması; dikey, yatak, çift kişilik ve tek kişilik şekilde talebe uygun olarak üretiliyor. Duvar yatakları üstün performansı ile uzun süreler boyunca kullanılmaktadır. Sahip oldukları ayaklar sayesinde üstün performans sağlamaktadır. Bu performansı ile uzun yıllar boyunca kaybetmemektedir.

Özellikle dar alanlarda çift kişilik duvar yatakları daha çok tercih edilmektedir. Sahip olduğu mekanizması sayesinde bulunduğu alanda yer kaplamıyor. Duvara dik bir şekilde montajlanan mekanizması sayesinde dik katlanıyor. Böylelikle dar mekanlarda büyük ölçüde yer açılmış olmaktadır.

Metal Kasalı Duvar Yatakları Mekanizması

Metal kasalı duvar yataklarının mekanizmaları, istenilen şekillere göre yapılmaktadır. Talebe bağlı olarak; dikey, yatay, tek kişilik ya da çift kişilik şekilde üretilmektedir. Metal kasaya sahip olan duvar yatakları, uzun ömürlü bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca son derece büyük güven sağlamaktadır. Tüm kullanıcıların talepleri metal kasalı duvar yataklarından yana olmaktadır. Duvara istenilen şekilde katlanılan mekanizması sayesinde, yatağın bulunduğu her ortamda yer tasarrufu sağlanmış olmaktadır. Ayrıca metal kasalı duvar yatakların kullanım süresi daha uzun olmaktadır. Uzun yıllar boyunca, performansını ve gücünü kaybetmeden durabilmektedir.

Duvar Yataklarının Önemi

Duvar yatakları oldukça büyük önem arz etmektedir. Bulunduğu her bölgede yer tasarrufu sağlayan duvar yatakları, üstün performansa sahiptir. Her köşede kullanılacak olan duvar yatakları, yerden çok büyük tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Ayrıca çok fonksiyonları işlemlere sahiptir. Tek bir mobilya ile 3 ve üzerinde mobilya elde edilmiş olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×