Dar Alanlar İçin Duvar Yatakları

Duvar yatakları, dar alanlara hem şıklık hem de yerden tasarruf imkanı sağlamaktadır. Duvar yatakları; gizlenen yatak, akıllı mobilyalar veya katlanabilir yatak olarak da isimlendiriliyor. Duvar kısmına yatay veya dikey şekilde montaj ediliyor. Yataklar duvar kısmına doğru katlanılıyor. Bu da yerden tasarruf edilmesini sağlıyor.

Özellikle dar alanlar çok sık bir şekilde tercih ediliyor. Dar alanlarda tercih edilmesinin en büyük sebebi yerden tasarruf” sağlamasından kaynaklanıyor. Duvar yatakları sayesinde gün içerisinde yatağın kapladığı alan rahat bir şekilde kullanıma açılıyor.

Duvar Yatakları Çeşitleri

Duvar yatakları farklı türleri ile birçok çözümler sunuyor. Özellikle dar alanlarda yerden çok büyük tasarruf edilmesini sağlıyor. Duvar yatakları tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere iki gruba ayrılıyor. Tek kişilik ve iki kişilik olan duvar yatakları özel fonksiyonlara sahiptir. Sahip oldukları özel fonksiyonlar sayesinde kullanıcılarına, pratik çözüm yolları da sunuyor.

Yerden tasarruf ettiren duvar yataklarının çeşitleri şu şekilde sıralanmaktadır;

Bu çeşitleri ile duvar yatakları, son zamanların en popüler mobilyaları olmuştur. Birçok kişi tarafından itina ile tercih edilmektedir. Özellikle çift kişilik duvar yatakları, dar alanlarda sıkça kullanılmaktadır. Yerden sağladığı tasarruf sayesinde her geçen gün talepler artmaya başlamıştır.

Çift Kişilik Duvar Yatağı

Çift kişilik duvar yatakları sayesinde yatak odaları, birçok iş amaçlı kullanılabiliyor. Dar olan yatak odaları, çift kişilik duvar yatakları sayesinde gün içerisinde genişlemeye başlar. Gece yatak odası, gün içerisinde farklı işlevler için oda kullanılabilir. Çift kişilik duvar yatakları yerden tasarruf imkanını en güzel şekilde sunmaktadır.

Çift kişilik duvar yatakları, pratik hareketler ile salon takımlarının yatak odasına dönüşmesini sağlamaktadır. Salonlarda yer alan vitrinlerinde fonksiyonel bir şekilde kullanılmasını sağlamaktadır. Oda da ya da evin herhangi bir bölümünde yer açmak isteyen herkes için çift kişilik duvar yatağı son derece uygundur.

Tek Kişilik Duvar Yatağı

Tek kişilik duvar yatakları, genç ve çocuk odalarında sık sık tercih edilmektedir. Tek kişilik duvar yatakları, bulunulan mekandan alan kazanılmasını sağlar. Ayrıca tek kişilik duvar yatakları, akıllı mobilya çözümleri ile de farklı işlevler için kullanılabilmektedir. Mini raflar, kitaplık, dolap ve çalışma masası gibi fonksiyonları tek kişilik duvar raflarında bulabilirsiniz. Ayrıca oturma odaları içinde hem tek kişilik yatak hem de TV ünitesi olarak kullanılabilmektedir.

Ranza Duvar Yatağı

Ranza duvar yatağı, yer aldığı mekanda büyük bir yer tasarrufu sağlıyor. Ranza duvar yatakları sayesinde, mekan içerisinde çok büyük yer açılma imkanı oluşuyor. Duvara doğru kaplanıp yerden tasarruf imkanı sağlıyor. Böylelikle daha fazla depolama alanı sunuyor. Yatak sistemi kapatıldığı zaman, oda içerisinde büyük bir alan elde edilmiş olunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×