Hemen Ara

    
        
                 
    

Hakkımızda

Modamob Mobilya, sektördeki ve ihtiyaçlardaki değişikliğin farkında olan ender firmalardan biridir. Türkiye’de mobilya sektöründe kayıtlı 550.000 firma bulunsa da, en meşhur olanları dahi her odada, her amaçla kullanılabilecek modeller tasarlayıp üretememektedir. Oysa Modamob, tüm modellerini ve tasarımlarını çok amaçlı ve her yerde kullanılabilecek şekilde hazırlamaktadır.

En temel mobilya modellerinin yanı sıra,  genç odası, ranza modelleri, duvar yatakları, katlanır mobilya, dolaplı yatak, dolaplı ütü masası, yatak olan dolap ve duvar yatakları gibi özel üretim modellerimiz de mevcuttur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, hareketli duvar yatakları, duvara monte mekanizmalı gizli yataklar ve katlanabilir hareketli duvar yatakları modellerimiz ise gurur duyduğumuz, çok fonksiyonlu üretimlerimizdir. Sektörde benzerlerini dahi bulmanız neredeyse mümkün değildir.

Fabrikasyon üretim yapan ender firmalardan olan Modamob, yukarıda izah ettiğimiz nedenlerden dolayı “akıllı mobilyalar” sloganı ile üretim yapmakta ve tüm modellerinin hayatınızın her alanında kullanılmasını hedeflemektedir. Ranzalar, yataklar, genç odası, kitaplıklar, gardıroplar, portmantolar, şifonyerler, komodinler gibi bireysel çözümler kadar, otellere has toplu mobilya satışlarımız da mevcuttur.

Modamob’dan almış olduğunuz tüm ürünler Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak ulaştırılmakta, bina önü teslimat yapılmaktadır. Peşin fiyatına altı taksit üzerinden satışa sunduğumuz mobilyalarımız, kaliteye ulaşmak için bir servet ödemenizi gerektirmemektedir. Kaliteli, dayanıklı ve en önemlisi fark yaratmayı başaran dolaptan çıkan yatak modelleri ve diğer mobilya modellerimiz, web sitemiz üzerinde sizleri beklemektedir.

 

Moda Mobilya

Katlanan yatak yada duvara katlanan yatak gibi akıllı mobilya çeşitleri bulunmaktadır. Yılların tecrübesi ve kullanılan malzemelerin kalitesi ile kusursuz tasarımlar ortaya çıkartılmaktadır. İletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşabilir ve kısa ürede bilgi/hizmet alabilirsiniz.

İletişim

BURSA

Modamob Mobilya

Küçükbalıklı Mh. 2. Taş Sk. No:20

Gsm: 0532 165 27 95

Tel: 0224 451 00 12

e-mail: bilgi@modamob.com.tr

Konum

العربيةEnglishРусскийTürkçe