Hemen Ara

    
        
                 
    

Hakkımızda

Modamob Mobilya, sektördeki ve ihtiyaçlardaki değişikliğin farkında olan ender firmalardan biridir. Türkiye’de mobilya sektöründe kayıtlı 550.000 firma bulunsa da, en meşhur olanları dahi her odada, her amaçla kullanılabilecek modeller tasarlayıp üretememektedir. Oysa Modamob, tüm modellerini ve tasarımlarını çok amaçlı ve her yerde kullanılabilecek şekilde hazırlamaktadır.

En temel mobilya modellerinin yanı sıra,  genç odası, ranza modelleri, duvar yatakları, katlanır mobilya, dolaplı yatak, dolaplı ütü masası, yatak olan dolap ve duvar yatakları gibi özel üretim modellerimiz de mevcuttur. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, hareketli duvar yatakları, duvara monte mekanizmalı gizli yataklar ve katlanabilir hareketli duvar yatakları modellerimiz ise gurur duyduğumuz, çok fonksiyonlu üretimlerimizdir. Sektörde benzerlerini dahi bulmanız neredeyse mümkün değildir.

Fabrikasyon üretim yapan ender firmalardan olan Modamob, yukarıda izah ettiğimiz nedenlerden dolayı “akıllı mobilyalar” sloganı ile üretim yapmakta ve tüm modellerinin hayatınızın her alanında kullanılmasını hedeflemektedir. Ranzalar, yataklar, genç odası, kitaplıklar, gardıroplar, portmantolar, şifonyerler, komodinler gibi bireysel çözümler kadar, otellere has toplu mobilya satışlarımız da mevcuttur.

Modamob’dan almış olduğunuz tüm ürünler Türkiye’nin her yerine ücretsiz olarak ulaştırılmakta, bina önü teslimat yapılmaktadır. Peşin fiyatına altı taksit üzerinden satışa sunduğumuz mobilyalarımız, kaliteye ulaşmak için bir servet ödemenizi gerektirmemektedir. Kaliteli, dayanıklı ve en önemlisi fark yaratmayı başaran dolaptan çıkan yatak modelleri ve diğer mobilya modellerimiz, web sitemiz üzerinde sizleri beklemektedir.

 

Modamob

Yıllardır akıllı mobilya sistemleri üretimi yapan modamob işletmemiz katlanır yataklar, duvar yatakları, gizlenen yataklar gibi sistemler geliştirerek kullanım rahatlığı sunmaktadır. Ev yada otel gibi alanlarda kullanılmak üzere üretilen akıllı mobilya mekanizması geniş ve ferah bir yaşam alanı sunmaktadır. Modamob işletmemiz en uygun fiyatlar ile yüzlerce akıllı mobilya mekanizma sistemlerini satışa sunmaktadır.

BİZE ULAŞIN

Haritada Modamob

العربيةEnglishРусскийTürkçe