Hakkımızda

Dünyada kalabalık şehirlerde yeni yapılarla yaşam alanlarının giderek küçülmesi ve buna bağlı olarak birden fazla fonksiyona sahip mobilyaların ihtiyacı giderek yükseliş göstermektedir.

Akıllı mobilya pazarının 2022 yılı itibarıyla y.b.b.o açısından %68 büyüme göstererek 13 milyar dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilmektedir. Türkiye’deki modüler mobilya, genç odası üreticilerinin de bu pastadan paylarını alabilmesi için ülkemizin ihracatının artması ve bu ürünlerin ithalatının önüne geçmek maksadıyla birden fazla fonksiyona sahip mobilyalar için mekanizma sistemleri, hareketli parçaları ve donanımları tasarlayıp üretiyoruz.

Modamob Mak. Aks. Tic. Ltd. Şti. adı altında deneyimli yılların piyasa ve iş tecrübesi olan kadrosuyla ev ve iş alanlarını en iyi şekilde kullanmak için en akıllı yolları geliştirerek müşterilerimize dünya standartlarında bir ürün sunma şansı veriyoruz. 20 civarında birden fazla. Fonksiyona sahip pratik ve uzun ömürlü kullanım sunan hareketli mobilya ve mekanizma sistemlerini son kullanıcılara ve mobilya üreticilerinin hizmetine sunuyoruz. 

Modamob yalnızca müşterilerine kaliteli ürünler sunarak değil, gerektiğinde ihtiyaç duyulan her aşamada koşulsuz çözüm odaklı destek vermeyi ilke edinmiştir.

Kredi Kartı İle Güvenli
Ödeme
10 Yıl Mekanizma
Garantisi
Tüm Türkiye'ye
Ücretsiz Kargo!

Modamob Akıllı Mobilyalar ile evinizde yer açın

×