Duvar Yatağı Mekanizmaları

Duvar yatağı mekanizmaları; sahip oldukları materyallerle sistemin daha uzun süre sağlıklı biçimde kullanılmasını garanti eder. Duvar yataklarının sahip olduğu mekanizmalar, onların daha kolay ve pratik biçimde açılıp kapanmasını sağlar.

 

Duvar yatağı mekanizmaları 2 ana kategoriye ayrılır;

Ahşap kasalı duvar yatağı mekanizması

Metal kasalı duvar yatağı mekanizması

 

Ahşap kasalı duvar yatağı mekanizması

 

Ahşap kasaya sahip duvar yataklarında kullanılan mekanizma; yatay, dikey, tek kişilik ya da çift kişilik istenilen ölçülerde duvar yatakları için üretiliyor. Sahip oldukları ayak modelleriyle de duvar yataklarının mekanizmasında üstün performansla uzun yıllar kullanılabilir. Ürünler ilgili tüm detaylara; ürün montaj şeması, ürün grafiği, ürün kesim listesi ve ürün videosuna web sitesi üzerinden erişilebilir.

 

Metal kasalı duvar yatağı mekanizması

 

Metal kasaya sahip duvar yatak çözümleri için hazırlanan mekanizma; yatay, dikey, tek kişilik ve çift kişilik istenilen ölçülerde duvar yatakları için üretiliyor. Ürün grafiği ve ürün videosu üzerinden mekanizma hakkına detaylı bilgi edinilebilir. Metal kasaya sahip yataklar için hazırlanan mekanizmalar uzun ömürlü biçimde, güvenle kullanılabilir.

 

Duvar yatağı mekanizmalarının üretiminde Türkiye’ye öncülük eden Modamob markası, dünya üzerinden 100’den fazla ülkeye gönderim sağlıyor. Duvar yatağı mekanizmaları hakkında daha ayrıntılı bilgiye erişmek için Uzman akıllı mobilya danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×