Katlanır Yatak

Yıllardır sektörde farklı duruşu ile bilinen modamob firmamız akıllı mobilya üretimi yapmaktadır. Katlanır yatak gibi mobilya tasarımlar en kullanışlı şekilde tasarlanmaktadır. Sektör içinde tecrübeli olmamızdan ötürü kullanılan malzemeler en iyi kalitede tasarlanmaktadır.

En çok tercih edilen katlanır yatak modellerini sizler için modamob hareketli mobilyalar olarak geniş müşteri portföyü ile hizmetinizdedir. Katlanır yatak modelleri evinizde yer tasarrufu, küçük alanlarda genişlik, rahat yaşam alanları oluşturmak için en fazla ‘tercih edilen modeldir’.

Akıllı mobilyalar geniş ürün yelpazesi ile birçok seçeneğimiz mevcuttur. Şirketimiz tüm illerde kaliteli hizmet vermenin yanı sıra yüzde yüz müşteri memnuniyeti  ile evinizin her alanını değerli kılar.

‘Günümüz şartlarında evlerin metrekare alanlarının ufak yapılması 1+1 dairelerin fazlalaşması yaşam alanlarının dar olması ile birlikte yer tasarrufu ihtiyacı fazlaca oluşmaktadır katlanır yataklarda evinizde geniş alanlar yaratabilir kolay temizlik daha düzenli bir alana sahip olabilirsiniz’.

 

Katlanır Yatak Çeşitlerine Sahip Olma Kolaylığı

Minimal tasarımları ile maksimum konfor sunan katlanır yatakları değerlendirmek için hemen mağazalarımızı ziyaret edebilir bizlere whatsapp üzerinden web sitelerimizden ulaşım sağlayabilirsiniz. Katlanır yataklarımız diğer standart yataklardan bağımsız özel olarak geliştirilmiştir.

Üzerinde kullanılan 4 mevsim rahatlığı bulacağınız kumaşlar ve içerisinde kullanılan visco ve lateks alternatifler ile misafirleriniz veya kendiniz için rahat bir uyku sağlanması esas alınmıştır. Katlandığı zaman yer kaplamayan katlanır yataklar tek kişilik yatak olabilen somya ve visco yaz kış rahatlık ile kullanabileceğiniz kullanım kolaylığı sağlar.

Misafirleriniz için kolaylıkla kullanabileceğiniz katlandığı zaman yer kaplamayan yataklara rahatlık ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Katlanır yatak fiyatları

Günümüzde daha fazla kişinin ihtiyaç duyduğu katlanır yataklarda uygun fiyatlar ve ürün çeşitliliği ile istediğiniz her zevke uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Tüm illerde hızlı teslimat güvenli alışveriş kolay kurulum imkanı kalite ve uygun alışveriş ile hizmetinizdeyiz. Firmamızda tek kişilik ve çift kişilik seçenekleri ile katlanır yataklar da ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır.

Piyasada bulunan en kaliteli malzemeler ile üretimi gerçekleştirilen katlanır yatak mekanizmaları normal yatak fiyatları ile yarışmaktadır. Normal ve standart yatak fiyatları hemen hemen aynı fiyatlarda olmasından ötürü tercih sebebi olmaktadır. Duvara katlanan yatak fiyatları istemiş olduğunuz ölçü ve tasarımlara göre değişkenlik göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×