Hemen Ara

    
        
                 
    

Akıllı mobilyalar

Akıllı mobilyalar

Günümüz şartlarında eski tip baza yada çekyat gibi mobilya çeşitleri kullanılamamaktadır. Akıllı mobilyalar hayatımıza girmesinin en önemli sebebi artık evlerin çok ufak metrekare yapılması ve ailelerin alan daraltma ihtiyacından kaynaklanmıştır. Eski evlerde örneğin bir salon takımı 2 üçlü koltuk ve 2 berjer den oluşurdu. Fakat şuan günümüzde bu salon takımlarının sığacağı bir salon bulunmamaktadır.

Akıllı mobilyalar tamamiyle yer tasarrufu gerçekleştirmek isteyen kişiler için büyük bir avantaj olmaktadır. Saklanan mobilya, gizlenen mobilya, duvara katlanan mobilya gibi onlarca çeşidi tarafımızca tasarlanarak üretilmektedir. Profesyonel bir ekip ile akıllı mobilya tasarımı gerçekleştirmemizin yanı sıra ranza mekanizması gibi çeşitli mekanizma üretimimizde bulunmaktadır.

Birçok firma ve bayiiye mekanizma satışı ile sektörde ciddi oranda farkımızı ortaya çıkartmaktayız.

Akıllı Mobilyalarda Kolay Mekanizma

Ev, iş yeri ve otellerde kullanılmak üzere her mekana uygun akıllı mobilya tasarımı yapılmaktadır. Yüksek kaliteli malzemeler ile üretilen mobilyalar tamamiyle pratik ve uzun yıllarca kullanım sağlanabilmektedir. İstediğiniz akıllı mobilyalar satışı tarafımızca yapılmaktadır. Dilerseniz mekanizma satışı gerçekleştirmemiz sebebi ile sadece duvar yatağı mekanizmaları alabilir ve kalan tasarımı sizlerde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Türkiye nin her noktasına gönderim sağlanarak çok basit kurulumu yapılmaktadır. İstanbul, Kocaeli, Yalova, Bursa, Ankara ve İzmir gibi bölgelerde kurulum tarafımızca yapılmaktadır. Bu illerin dışında satın almak istediğinizde paket içerisinde mekanizma kurulumu çok basit şekilde anlatılmaktadır. Kurulum yapılamama durumunda video desteği sağlanmaktadır.

Akıllı Mobilyalar İle Alanınızı Genişletin

Kendi imalatımız olan akıllı mobilya çeşitleri tamamiyle kullanmak istediğiniz alanın genişlemesini sağlamaktadır. Çalışma masasından çıkan yatak düşündüğünde orta bölümde oluşacak boşluğu çok iyi değerlendirebilir yada nefes alacak bir ortama çevirebilirsiniz.

Bir çok çalıştığımız otel kullanılan malzemenin kalitesinden oldukça memnun olmasından ötürü yıllık yenileme talep edilmektedir. Tamamiyle tasarımı ve üretimi tarafımıza ait olması sebebi ile kusursuz yapılmaktadır. Üretim esnasında herhangi bir aracı firma kullanmıyor olmamız sebebi ile en iyi şekilde tasarlanmaktadır.

Çağrı merkezimiz günün mesai saatleri içerisinde ister rezervasyon ister bilgi almak için ulaşabilirsiniz. Salon, çalışma odası ve yatak odası gibi ev grupları için istediğiniz tüm katlır yatak , kapanan ve gizlenen mobilya çeşitleri firmamızda bulunmaktadır.

Etiketler:
Akıllı mobilyalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Modamob

Yıllardır akıllı mobilya sistemleri üretimi yapan modamob işletmemiz katlanır yataklar, duvar yatakları, gizlenen yataklar gibi sistemler geliştirerek kullanım rahatlığı sunmaktadır. Ev yada otel gibi alanlarda kullanılmak üzere üretilen akıllı mobilya mekanizması geniş ve ferah bir yaşam alanı sunmaktadır. Modamob işletmemiz en uygun fiyatlar ile yüzlerce akıllı mobilya mekanizma sistemlerini satışa sunmaktadır.

BİZE ULAŞIN

Haritada Modamob

العربيةEnglishРусскийTürkçe