En İyi Akıllı Mobilya Çeşitleri

Yeni evlerde ya da ev yenileme işlemlerinde sürekli yeni mobilyalar satın alınır. Klasik mobilyalar yerine siz de yeni nesil mobilyalara geçerek, dekorasyonda çağ atlayın. Özellikle duvara monte yatak yerden tasarruf için mükemmel bir seçimdir. En kaliteli akıllı mobilyalar için bu firmayı mutlaka ziyaret edin. Kaliteli mobilyalar, ilgili ve güvenilir hizmetten çok memnun kalacaksınız.

Akıllı Mobilya

Akıllı mobilyalar çok çeşitlidir. Dilediğinizi seçebilirsiniz.

Akıllı mobilyalar arasında ise şunlar bulunmaktadır;

  • Metal kasalı duvar yatakları
  • Tek kişilik duvar yatakları
  • Çift kişilik duvar yatakları
  • Pratik ütü ve yemek masası dolapları
  • Yataklar
  • Ranzalar

Bunlar firmanın ürünleri olmaktadır. Yatak kategorisi içerisinde “ahşap kasa duvar yatağı seçeneği de bulunmaktadır.

Çift Kişilik Duvar Yatağı

Yatak odası dekorasyonu için en etkili mobilya seçeneğidir. Duvara monte edilir ve dilediğiniz zaman açabilirsiniz. Yatağın yanına ya da yatak başlığının üstüne raf ya da küçük dolaplar yerleştirilebilir. Bu yataklar dikey bir şekilde açılıp kapanmaktadır. Metal ya da ahşap kasalı seçenekler mevcuttur. Metal kasalı daha fazla tercih edilir.

Tek Kişilik Duvar Yatağı

Özellikle küçük bir oda için idealdir. Yatağın çevresi dolap ve kitaplık şeklinde olabilir. Dikey ya da yatay açılan çeşitleri mevcuttur. Oldukça kullanışlı ve pratik bir üründür. Çalışma masası kısmını yatağı kapatarak kullanabilirsiniz. Böylece ekstra yer açmış olursunuz. Temizlik yaparken de yatağı kapatıp işinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Hem yerden hem de zamandan kazanabilirsiniz.

Ranza Duvar Yatağı

Ranza, çocuklu aileler için ideal bir seçimdir. Duvara monteli ranza ise hem dekoratif açıdan mükemmel duracaktır, hem de çocuklarınız için güvenilir bir ortam yaratacaktır. Bu ürünün çekmeceli bir dolabı da bulunmaktadır. Kolay açılıp kapanabilen ranza mekanizmasıyla, pratik bir kullanım ve dekoratif bir görünüm elde edin.

Pratik Ütü Ve Yemek Masası Dolapları

Ütü masası bir evde gerçekten yer kaplayan ve alan daraltan bir eşyadır. Bunun için pratik ütü masası dolabı edinmelisiniz. Raflı bir dolabın içerisinde yer alan ütü masasını pratik bir şekilde açarak kullanabilirsiniz. Dolabı ve askılıkları da ütülenen kıyafetleri asmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, dolabın altındaki bölmeye kirli sepetinizi yerleştirebilirsiniz. Yemek masası dolabı da yine raflı ve ikili bir dolaptır. Dolabın ortasındaki bölmeyi ihtiyacınız olduğunda yemek masası gibi kullanabilirsiniz. Ütü ve yemek masanızı bir dolapta saklamak bu kadar kolay.

Otel Çözümleri

Otellerde de yer sorunu sıkça yaşanmaktadır. Otellerin yer sorununu çözmek için de firmanın pratik çözümlerine göz atabilirsiniz. Dolap içinde yataklar ve katlanır yataklar gibi çözümler oteller için oldukça pratiktir. Bu tarz mekanizmaları kurmak için gerekli videoları izleyerek öğrenebilirsiniz. En kaliteli akıllı mobilyalar için bu firmayı mutlaka ziyaret edin. Asla pişman olmayacaksınız. Profesyonel ve kaliteli hizmet sizin de hakkınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×