Gizlenen yataklar

Oturmakta olduğumuz evlerin metrekare olarak ufalması bizlere çözüm arayışına itmektedir. Gizlenen yataklar bir çok aile tarafından günümüzde çok sık tercih edilmektedir. Piyasa değeri olarak normal mobilyalardan daha uygun fiyatlar ile satışa sunulan gizlenen mobilyalar herkesin bütçesine göre bulunmaktadır. Yıllarını akıllı mobilya tasarımlarına adayan uzman kişiler tarafından üretilmektedir.

Mekanizma üretimi konusunda başarılı projelere imza atan modamob işletmemiz bugüne kadar yüzlerce akıllı mobilya mekanizması satışları gerçekleştirmektedir. Ev alanlarınızı en iyi şekilde kullanmak için duvar yatakları gibi harika tasarımlara göz atabilirsiniz.

Tüm mekanizma üretimlerini özenle gerçekleştirerek tam olarak ihtiyacınıza uygun gizlenen yataklar talep edebilirsiniz. Akıllı mobilyalar değerini kullanan kişiler bilir. Evinizdeki tüm alanları gizlenen yada duvara katlanan mobilyalar olarak tasarlayabilirsiniz.

Gizlenen Yatak Çeşitleri

Gizlenen yataklar olarak üretilen mekanizmalar ister duvara ister dolaba katlanır şekilde tasarlanmaktadır. İster tekli yatak ister çift kişilik yatak gibi farklı ölçülerde gizlenen yatak tercih edebilirsiniz. Tamamiyle insan sağlığı standartlarına uygun gizlenen yatak mekanizması herhangi bir düşme yada birden kapanma gibi durumlar söz konusu değildir.

Tam anlamıyla güvenlik standartlarına uygun şekilde üretilerek çocuklarınız bile rahatlıkla mekanizmayı açıp kapatabilir. Her şeyden önemlisi olan insan sağlığına çok dikkat ederek uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz gizlenen yataklar modamob işletmemizde bulunmaktadır.

Gizlenen Yataklar

Gizlenen Yatakların Kurulumu

Bursa merkezli çalışan modamob işletmemiz ihtiyaç olması durumunda tüm Türkiye ve yurt dışı satışı gerçekleştirmektedir. Bursa bölgesine yakın olan şehirlere bizzat kendi ekiplerimiz tarafından gelinerek kurulum gerçekleştirilmektedir. Esasında basit ve kolay kurulumu gerçekleştirilen gizlenen yatak mekanizmaları yazılı kullanma klavuzu gönderilmektedir.

Herhangi bir kurulamama gibi durumlarda video gönderilerek rahat bir şekilde kurulumu sağlanmaktadır. İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyük şehirlerde gerek kendi ekiplerimiz gerekse anlaşmalı olduğumuz firmalardan kurulum desteği verilmektedir.

Tamamiyle müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yurt içi ve yurt dışından olabilecek açılır kapanır yataklar talepleriniz yerine getirilmektedir.

Ev ve otel gibi ortamlarda bulunan tüm mobilyaları akıllı hale getirerek alanlarınızı daha aktif kullanabilme olanağı sağlayabilirsiniz. Modamob işletmemiz den günün mesai saatlerine bilgi ve destek almak için mail yada iletişime numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×