Duvar Yatakları

Teknolojinin her anlamda gelişmesi evimizde bulunan mobilyalarında akıllı hale getirilmektedir. Duvar yatakları tercihi ile yatak odası yada çocuk odasında olan alanlarınızı daha faydalı kullanabilirsiniz. Yıllardır müşterilerimize daha rahat bir yaşam alanı sunmak için çalışmalar gerçekleştiren modamob işletmemiz uzman bir ekipten oluşmaktadır.

duvar yataklarıDuvar yatakları mekanizması üretimleri tarafımızca yapılıyor olmasından ötürü en iyi malzemeler kullanılmaktadır. Bugüne kadar binlerce ev ve otel gibi alanları genişleten ve modernleştiren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Akıllı mobilyalar evlerin ufalması ile daha çok hayatımıza girmiş bulunmaktadır. Yatak odanızı geniş bir şekilde kullanabilir ve hızlı sonuçlar alabilmenizi mümkün kılıyoruz. Yıllardır sektör içerisinde hızla yükselen modamob markamız tamamiyle ihtiyacınız olabilecek tasarımlar ile beğeninize sunulmaktadır.

Evinizde olan tüm mobilyaları akıllı hale getirerek kendinize geniş bir alan bırakabilirsiniz.

Duvar Yatakları Çeşitleri

Her duvar ölçüsünde yataklara sahip olabilirsiniz. Tek kişilik yatak yada çift kişilik yatak gibi seçenekler ile tam olarak ihtiyacınıza uygun duvar yatakları çeşitleri modamob işletmemizde bulunmaktadır. Katlanır yatak üretiminde ve tasarımında tam anlamıyla amaca uygun ve sizlere geniş alanlar oluşturmak için tasarlanmaktadır.

duvar yataklarıEstetik ve fonksiyonel olan duvara katlanan yataklar hem geniş alanlar oluşturmak hemde misafirleriniz geldiğinde rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Git gide küçülen yaşam alanlarımızdaki metrekare alanları özellikle yatak odası ve çocuk odasında duvar yatakları çeşitleri için araştırma içerisine sokmaktadır. Evinizde yada otel gibi işletmelerde alanları genişletmek için modamob firması ile tanışabilir ve avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Duvar yatakları tercihinizde dolaba gizlenen yada duvara katlanan yatak gibi tercihlerinizi yapabilirsiniz. Modamob akıllı mobilya mekanizması üretimi konusunda yıllardır faaliyet göstermekte ve ihtiyaca uygun modeller tasarlamaktadır.

Modamob firmamızdan gizlenen yatak yada akıllı mobilya mekanizması tercih ettiğinizde uzun süre kullanım garantisi verilmektedir.

Duvar Yatakları Güvenli midir?

Akıllı ev mobilyası mekanizmaları yapıldığında kendiliğinden açılıp yada kapanma gibi durumlar düşünülmektedir. Modamob işletmemiz tarafından üretilen amortisörlü mekanizmalar tamamiyle güce dayalı çalışmaktadır.

duvar yataklarıMekanizma açılırken yada kapatılırken ters yöne güç uygulanarak hareket ettirilmektedir. Haricinde mekaniğinde uygulanan güvenlik sistemleri ile hiç bir risk teşkil etmemektedir.

Tüm Türkiye şehir ve ilçelerinden sipariş verebilir ve basit bir şekilde kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamiyle ters noktaya uygulanacak insan kuvveti ile mekanizma hareket ettirilmesinden ötürü rahatlıkla kullanıma uygundur.

Modamob işletmemiz ile günün her saati

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×