Akıllı Mobilya Genç Odaları

Akıllı mobilya sistemleri genç odaları için de ideal çözümler sunuyor. Gençlerin aradığı tarzda özgün tasarımlı ve pratik akıllı mobilyalarla genç odaları artık çok daha ferah ve kullanışlı bir hale dönüşüyor.

 

Gençlerin rahat biçimde ders çalışmaları ve dinlenebilmeleri için tasarımlanan akıllı mobilya genç odaları dikey ve yatay yatak mekanizmalarıyla pratik çözümler sunmalarıyla biliniyor. Peki, sistem içinde hangi fonksiyonel çözümler yer alıyor.

 

Akıllı Mobilya Genç Odaları Fonksiyonları Nelerdir?

 

Akıllı mobilya genç odaları kategorisinde yer alan ürünler temelde hem yatak hem de ihtiyaç duyulan diğer mobilyalarla birlikte kurgulanıyor. Yaklaşık olarak 2 metrelik bir duvarda tam takım eksiksiz bir genç odası oluşturmak mümkün.

 

Tek kişilik bir yatak sistemiyle birlikte;

 

Çekmecelik ve yüklüklü gardırop

Çalışma masası

Kitaplık

 

Sıralanan tüm fonksiyonları birlikte sunabiliyor.

 

Çekmecelik ve yüklüklü gardırop

 

Özellikle dar alanlara sahipseniz en büyük sorun; yatağı yerleştirdikten sonra kalan alanda gardırop, çekmecelik gibi mobilyalara yer bulmaktır. Ancak akıllı mobilya genç odaları ile keyifle kullanılabilecek biçimde tasarımlanmış sürgülü bir gardırop ve çekmeceli depolama, kıyafet askı alanına da sahip olacaksınız.

 

Çalışma masası

 

Akıllı mobilya sistemi içinde yer alan çalışma masası, gençlere konforlu bir ders çalışma, kitap okuma ve serbest zaman aktivitesi alanı sunuyor. Masa sisteminin yer aldığı bölüm aynı zamanda sürgülü gardırop sistemini de içince barındırıyor. Böylelikle hem fazla alan kaplamıyor hem de birden fazla işlev sunuyor.

 

Kitaplık

 

Çalıma masası fonksiyonu içinde yer alan kitaplık bölümü, 2 raftan oluşuyor. Kitaplar, notlar ve şık süslerin koyulabileceği alan görsel açıdan da estetik bir duruş sağlıyor.

 

Tek kişilik yatak

 

Yatak mekanizması dik açılır, katlanır gizli duvar sistemine sahip. Şık yatak başlığı ve 2 kapaklı yatak üstü saklama dolabıyla daha fazla depolama alanı sunuyor. Yatak sistemi kapatıldığında oda içinde daha fazla boş alana sahip olunuyor.

 

Akıllı mobilya sistemleri konusunda Türkiye’ye öncülük eden Modamob markasıyla mekanlarınız hem daha şık hem daha fazla fonksiyonel çözümlere kavuşuyor. Akıllı mobilya genç odaları hakkında daha fazla bilgi almak için hemen şimdi Uzman akıllı mobilya danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

×