Arama

Ürün Kategorileri
Ürün Kategorileri
Malzeme Türü
Malzeme Türü
Yatak Ölçüsü
Yatak Ölçüsü
Fiyat
Fiyat - kaydırıcı
0.00₺1,000.00₺

Öne Çıkan Ürünler

Ürün yok

Tiny House

Sıralama:
Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Tiny House son zamanlarda küçüklüğü, taşınabilirliği, isteğe göre dizayn edilmesi gibi birçok açıdan kullanışlı olması sebebiyle oldukça popüler hale gelen bir sistem. Normal inşaatlar gibi değil de prefabrik sistem gibi hazır bir şekilde istenilen yere koyulabilmesi açısından da ayrıca ilgi görüyor. Sadece satın alma amacıyla değil kiralama şeklinde de kullanılıyor.

Tiny House Nasıl Bir Sistem?

Gezmeyi, doğayı seven insanlar istedikleri gibi taşıyabilecekleri Tiny House’larını kendi kişisel zevklerine göre pratik ürünler ile dizayn edilmiş ya da direkt hazır eşyalı bir şekilde satın alabiliyor. Fiyatları; kalitesine, büyüklüğüne ve kullanımlığına göre değişkenlik gösteriyor.

Tiny House Kullanışlı Mı?

Tiny House adından da anlaşılabileceği üzere normal prefabrik yapılara göre çok daha küçük. Küçük bir alanda kullanışlı bir ev sistemi oluşturmak için çalışan iç mimarlar bunun için pratik ürünler geliştiriyor. Bunlar; açılıp kapanabilen duvar yatakları, çekmeceli sistemle yatak olabilen kanepeler, yine açılıp kapanabilen ve yer kaplamayan masalar, somyalar, merdiven altına yapılan dolaplar vs. gibi dar alanı en yüksek kapasiteyle kullanabilmek için değişik sistemli ürünler geliştirilmeye devam ediliyor.

Çocuklu aileler için de kat içinde merdivenle çıkılan balkon şeklinde minik yatak odalarına yerleştirilen karyola ve ranzalar yapılıyor. Taşınabilir olması açısından 81 ile tır yardımıyla nakliyeyle taşınabiliyor ve tekerlekli sistemi sayesinde prefabrik gibi zemin atma işlemi olmadan istenilen yere yerleştirilebiliyor. Yazlık olarak kullanmak isteyenler istedikleri yere yerleştirerek kullanabiliyor.

Gizle
Kredi Kartı İle Güvenli
Ödeme
10 Yıl Mekanizma
Garantisi
Tüm Türkiye'ye
Ücretsiz Kargo!