Arama

Ürün Kategorileri
Ürün Kategorileri
Malzeme Türü
Malzeme Türü
Yatak Ölçüsü
Yatak Ölçüsü
Fiyat
Fiyat - kaydırıcı
0.00₺1,000.00₺

Öne Çıkan Ürünler

Ürün yok

Otel

Sıralama:
Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Bazen bulunduğumuz konumdan uzaklaşmak, farklı bir yerde kısa süreli de olsa yaşamak ve keşif yapmak isteriz. Bazen de insanların bu tür ihtiyaçlarını karşılamak onların hayatına dokunmak isteriz. Hayallerimizin peşinden gitmek için ilk adım onu süsleyen materyallere ulaşmak olacaktır. Örneğin bir otel mi inşa etmek istiyorsunuz? Bunun için hem konforu, hem de kullanılabilir maksimum alanı hem de pratik ürünler i en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekmektedir.

Yatma Alanı Dizaynı

İlk olarak otel odanızın kaç kişilik olacağına karar vermelisiniz. Eğer çok kişinin kalacağı bir oda düşünüyor ve alanınız çok da müsait değilse ranzalar tercih edebilirsiniz. Çünkü katlı ranzalar küçük bir alandan oldukça fazla bir şekilde yararlanılmasını sağlayacaktır. Sizin için bir diğer iş görür seçenek ise duvar yatakları olacaktır. Çünkü bu yataklar hem görünüm hem de işlevsel olarak oldukça beğenilen ve tercih edilen yataklar arasında bulunuyor. Eğer ebeveynler için ayrı ve konforlu bir alan istiyorsanız bunun için de karyola tercih ederek otelinize farklı bir hava ve konfor katabilirsiniz.

Oturma Alanı Dizaynı

Otel odanız küçük olsa dahi İnsanlar yatma Alanı dışında kendine ait dinlenebilecekleri bir alan isteyebilirler. Bu yüzden küçükte olsa bir alan oluşturmakta fayda olabilir. Bunun için kanepeler tercih ederek alanınızı çok da daraltmadan mini bir konforlu bölüm oluşturabilirsiniz. Bunun dışında somya kullanarak da otelinizde düşünülenin aksine farklı güzel bir bölüm oluşturabilir ve aynı zamanda konforu da elden bırakmamış olursunuz.

Gizle
Kredi Kartı İle Güvenli
Ödeme
10 Yıl Mekanizma
Garantisi
Tüm Türkiye'ye
Ücretsiz Kargo!