Arama

Ürün Kategorileri
Ürün Kategorileri
Malzeme Türü
Malzeme Türü
Yatak Ölçüsü
Yatak Ölçüsü
Fiyat
Fiyat - kaydırıcı
0.00₺1,000.00₺

Öne Çıkan Ürünler

Ürün yok

Home Ofis

Sıralama:
Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Dijitalleşen dünyada home ofis çalışmak artık çok yaygın olduğundan çalışan insanlar ya bir yer kiralar ya da kendi evlerini home ofise dönüştürür. Öncelikle home ofis işinin tam olarak ne olduğunu bilip daha sonra bu alanda iş yapabilmek için gerekli yasal süreçlerin yapılması gerekir. Bunların tamamlanmasının ardından bir home ofis çalışanı olarak devam edebilirsiniz.

Home Ofis Çalışma

Home ofis iş modeli bir şirket ya da kendi işinde çalışanlar için evin ya da belirli bir yerin ofise çevrilmesidir. Burada tüm sorumluluk çalışana ait olacağından karar yetkisi işi yapandadır. Bu iş modelinin birçok avantajı olduğundan fazla rağbet görülür. 

Bazı apartmanlar home ofis için düzenlemeler yaptığından birçok insanla da bir arada çalışma imkânı vardır. Adresleri belli olduğundan siz bu detayları halletmeden sadece belirli bir ücret vererek o alanı kiralayabilirsiniz.

Home Ofis Eşyaları

İster evde ister tolu alanda çalışın rahatlık çok önemli olduğundan gereken pratik ürünler tedarik edilmesi gerekir. Genelde ev tarzı ortamlar olduğundan ya da kişi evinden çalışmak isterse bazı eşyalara gereksinim duyulur. 

Toplu home ofis alanlar için genelde duvar yatakları tercih edilir fazla alan kaplamadığından kullanışlı olurlar. Tabi orak alanlarda olacağı için kanepeler de gerekir. Alandan tasarruf etmek içinde ranzalar önerilebilir. Kişi evinden çalışacak ise uyuyacağı karyola sağlık açısından önemlidir. Bir diğer önerilen somya ise de oldukça kullanışlıdır.    

Gizle
Kredi Kartı İle Güvenli
Ödeme
10 Yıl Mekanizma
Garantisi
Tüm Türkiye'ye
Ücretsiz Kargo!