Arama

Ürün Kategorileri
Ürün Kategorileri
Malzeme Türü
Malzeme Türü
Yatak Ölçüsü
Yatak Ölçüsü
Fiyat
Fiyat - kaydırıcı
0.00₺1,000.00₺

Öne Çıkan Ürünler

Ürün yok

Ahşap Ev

Sıralama:
Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Neredeyse hemen hemen herkesin hayalidir bir ahşap ev yaptırmak ve içinde yaşamak. Eğer sizin de hayaliniz varsa ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız bu konuda hayallerinizi ve düşüncelerinizi takip etmelisiniz. İlk olarak bu evi nerede konumlandıracağınızı düşünün ve geriye sadece iç Dizaynı kalsın. İç dizayn konusuna da gelince oldukça pratik olmanız ve pratik ürünler den yararlanmanız gerekmektedir. Çünkü bu tarz evler genelde genişlik olarak çok büyük olmayıp biraz Alanı dar ama oldukça huzurlu evlerdir.

Yatak Alan Seçenekleri

Biran önce huzuru ve konforu yakalamak istiyorsanız karyola yatağı tercih ederek kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Ahşabın doğal, yapmacıklıktan uzak konforuna karyola yatağınız ile oldukça güzel bir şekilde uyum sağlayabilirsiniz. Yatak yer kaplamasın ama bana da uyum sağlasın diyorsanız sizin için en iyi seçenek duvar yatakları seçeneği olacaktır. Aynı zamanda bu alanı dekoratif bir şekilde değerlendirebilir hem de yatak olarak kullanabilirsiniz. Bunun dışında çocuklarınızı da es geçmeyerek onlar için de ranzalar tercih edebilir ve böylece alanı daraltmamış olursunuz.

Oturma Alanı Seçenekleri

Yatacağınız yeri de ayarladıktan sonra sıra rahatça dinlenebileceğiniz keyifli zamanlar geçireceğiniz yere geldi. Bunun için kanepeler tercih ederek işe koyulabilirsiniz. Birkaç kişi rahatça oturabileceğiniz kanepeleri ahşap evinize konumlandırarak güzel, portatif bir alan oluşturabilirsiniz. Bunun dışında ahşap eve mistik bir hava uyar derseniz de tekerlekli bir somya tercih ederek hem alandan daha çok yararlanır hem de rahatınızdan ödün vermemiş olursunuz.

Gizle
Kredi Kartı İle Güvenli
Ödeme
10 Yıl Mekanizma
Garantisi
Tüm Türkiye'ye
Ücretsiz Kargo!