Hemen Ara

    
        
                 
    

Riva Yatay Oturumlu

Ürün Fiyatı:   6760 TL 
Ürün AçıklamasıSıkça Sorulan Sorular

Ürün Detayları

Yatak fiyata dahil değildir.

Ürün GrafiğiÖlçülerimiz mm'dir.
Ürün Montaj Şeması:

Ürün Kesim Listesi:

30mm Tabaka

Üst tabla : 203.4cm X 39cm X 1 adet

Sağ Sol yanlar : 212cm X 39cm X 2 adet

Orta tabla : 197.4cm X 39cm X 1 adet

18mm Tabaka

Alt tabla : 197.4cm X 39cm X 1 adet

Kapak : 195cm X 148.2cm X 1 adet

Üst kapaklar : 98.3cm X 43.4cm X 2 adet

8mm tabaka

Alt arkalık : 199.2cm X 151.8cm X 1 adet

Üst arkalık : 199.2cm X 45.8cm X 1adetÜrün Detay

Son derece şık bir tasarıma sahip Riva Yatay Oturumlu özellikle gün içerisinde odasında yatağın yer işgal etmesinden sıkılanlar için harika bir çözüm. Stüdyo, 1+1 daire yada küçük evlerde en önemli sorunlardan biri yatağın kullanılmadığı anlarda da yer kaplıyor olmasıdır. Çift kişilik katlanır duvar yatağı sayesinde uyku zamanlarında standart bir yatağın sağladığı tüm özellikleri sağlayan 140×190 cm ölçülerinde ve 18 cm yüksekliğinde konforlu şekilde uyuyabilir, uyku zamanları dışında ise yatağınızı bir koltuğa dönüştürerek yer kaplamasına engel olabilirsiniz.

Küçük evler, stüdyo ve 1+1 daireler yada ofisler için geliştirilen Riva Yatay Oturumlu Avrupa Birliği standartlarında ham madde kullanılarak üretilir

günümüzde evlerin metre karelerinin küçüldüğünü düşünürseniz alan kazandıran mobilyaların ne kadar önemli hale geldiğini daha iyi anlayabilirsiniz. Tek odalı stüdyo daireler yada 1+1 daireler için mobilya seçmek ve onları evinize sığdırmak oldukça zordur. Bunun yanına masa ve gardırop eklediğinizde evinizde neredeyse yaşayacak alan kalmaz. Riva Yatay Oturumlu size evinizde mobilyaların değil sizin yaşamanızı sağlayacak alanı kazandırıyor ve hayatınıza yer açıyor.

Mekanizmalarımız kesinlikle emniyetli sistemlerdir üründe kullanılan mekanizmalar firmamız tarafından geliştirilmiş dünya standartlarında sistemlerdir. Mekanizmalarımız 10 YIL GARANTİLİDİR

ÜRÜN ÖZELLİKLERi

1- Üründe kullanılan mekanizmalar açma kapama işleminde size zahmet vermez

2- Ürünlerimizin kesinlikle duvara montajı

3- Ahşap yüzeyler için değişik renk opsiyonumuz mevcuttur.Ürün Videosu

Sıkça Sorulan Sorular

 
Yurtdışı Satışı Var mı ?
Bir çok dünya ülkesine ihracat gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.
Ürün Satışlarınızda Montaj Yapıyor musunuz ?
Bursa, Yalova, İzmit(Kocaeli), İstanbul, Ankara illerinde kurulum yapmaktayız
Aldığımız ürün elimize nasıl ulaşır ?
Montajlı teslimat yapılan illerimizin dışında Kalan tüm illerimize ambarlar ile sevkiyat yapıldığından teslimatları bina önüdür. Anayol güzergahında olmayan ve bazı coğrafi durumlarda teslimatlar şehir merkezlerine yapılmaktadır.
Ürün kurulumunu nasıl yapıcam ?
Montaj hizmeti vermediğimiz şehirlerdeki müşterilerimiz kurulum ve montaj şeması ile yerel imkanlarla montajı gerçekleştirmektedirler.
 

Diğer Ürünlerimiz


Modamob

Yıllardır akıllı mobilya sistemleri üretimi yapan modamob işletmemiz katlanır yataklar, duvar yatakları, gizlenen yataklar gibi sistemler geliştirerek kullanım rahatlığı sunmaktadır. Ev yada otel gibi alanlarda kullanılmak üzere üretilen akıllı mobilya mekanizması geniş ve ferah bir yaşam alanı sunmaktadır. Modamob işletmemiz en uygun fiyatlar ile yüzlerce akıllı mobilya mekanizma sistemlerini satışa sunmaktadır.

BİZE ULAŞIN

Haritada Modamob

العربيةEnglishРусскийTürkçe