Hemen Ara

    
        
                 
    

Otel Lotus Set

Ürün Fiyatı:   2750 TL 
Ürün AçıklamasıSıkça Sorulan Sorular

Ürün Detayları

Ürünümüz KDV Dahil Değildir. Fiyat için teklif isteyiniz.

Ürün Grafiği
Ürün Montaj Şeması:

Ürün Kesim Listesi:

Ürün Detay

2 adet baza başlık ve sabit komodinlerden oluşur.İstenildiğinde 2 adet tek kişilik veya çift kişilik yatak olarak kullanılabilir.Baş kısmında bulunan özel ray sayesinde bazalar kolayca hareket ettirilir.Bazalar istenilen pozisyona alındığında özel kilitler bazaların hareket etmesini engeller.Set çift kişilik olarak kullanıldığında kenar kısımlarda bulunan çekmeceli komidinler,iki adet tek kişilik kullanıldığında orta kısımda bulunan çekmeceli komidin kullanılabilir.Yataklarımız,Gardrop,Şifoniyer,Valizlik fiyatlara dahil değildir.Ürün Videosu

 

Sıkça Sorulan Sorular

 
Yurtdışı Satışı Var mı ?
Bir çok dünya ülkesine ihracat gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.
Ürün Satışlarınızda Montaj Yapıyor musunuz ?
Bursa, Yalova, İzmit(Kocaeli), İstanbul, Ankara illerinde kurulum yapmaktayız
Aldığımız ürün elimize nasıl ulaşır ?
Montajlı teslimat yapılan illerimizin dışında Kalan tüm illerimize ambarlar ile sevkiyat yapıldığından teslimatları bina önüdür. Anayol güzergahında olmayan ve bazı coğrafi durumlarda teslimatlar şehir merkezlerine yapılmaktadır.
Ürün kurulumunu nasıl yapıcam ?
Montaj hizmeti vermediğimiz şehirlerdeki müşterilerimiz kurulum ve montaj şeması ile yerel imkanlarla montajı gerçekleştirmektedirler.
 

Diğer Ürünlerimiz


Modamob

Yıllardır akıllı mobilya sistemleri üretimi yapan modamob işletmemiz katlanır yataklar, duvar yatakları, gizlenen yataklar gibi sistemler geliştirerek kullanım rahatlığı sunmaktadır. Ev yada otel gibi alanlarda kullanılmak üzere üretilen akıllı mobilya mekanizması geniş ve ferah bir yaşam alanı sunmaktadır. Modamob işletmemiz en uygun fiyatlar ile yüzlerce akıllı mobilya mekanizma sistemlerini satışa sunmaktadır.

BİZE ULAŞIN

Haritada Modamob

العربيةEnglishРусскийTürkçe