Hemen Ara

    
        
                 
    

Bolero

Ürün Fiyatı:   2200 TL 
Ürün AçıklamasıSıkça Sorulan Sorular

Ürün Detayları

Ürünümüz KDV Dahil Fiyatımızdır. Yatak Fiyata Dahil Değildir! Renk Seçimi Yapabilirsiniz..

Ürün Grafiği
Ürün Montaj Şeması:

Ürün Kesim Listesi:

Ürün Detay

BOLERO tek kişilik dik açılır gizli duvar yatağı ünitesi ürünümüzün yanına kitaplık gardırop gibi modüller alarak farklı setler oluşturabilirsiniz. İç yatak ölçüsü genişlik 90 cm uzunluk 190 cm yükseklik 18 cm mekanizmalarımız kesinlikle emniyetli sistemlerdir ve firmamız tarafından geliştirilmiştir Dünya standartlarındadır mekanizmalarımız 10 YIL Garantilidir. Ahşap yüzeyler için değişik renk opsiyonumuz Mevcuttur.Ürün Videosu

Sıkça Sorulan Sorular

 
Yurtdışı Satışı Var mı ?
Bir çok dünya ülkesine ihracat gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.
Ürün Satışlarınızda Montaj Yapıyor musunuz ?
Bursa, Yalova, İzmit(Kocaeli), İstanbul, Ankara illerinde kurulum yapmaktayız
Aldığımız ürün elimize nasıl ulaşır ?
Montajlı teslimat yapılan illerimizin dışında Kalan tüm illerimize ambarlar ile sevkiyat yapıldığından teslimatları bina önüdür. Anayol güzergahında olmayan ve bazı coğrafi durumlarda teslimatlar şehir merkezlerine yapılmaktadır.
Ürün kurulumunu nasıl yapıcam ?
Montaj hizmeti vermediğimiz şehirlerdeki müşterilerimiz kurulum ve montaj şeması ile yerel imkanlarla montajı gerçekleştirmektedirler.
 

Diğer Ürünlerimiz


Modamob

Yıllardır akıllı mobilya sistemleri üretimi yapan modamob işletmemiz katlanır yataklar, duvar yatakları, gizlenen yataklar gibi sistemler geliştirerek kullanım rahatlığı sunmaktadır. Ev yada otel gibi alanlarda kullanılmak üzere üretilen akıllı mobilya mekanizması geniş ve ferah bir yaşam alanı sunmaktadır. Modamob işletmemiz en uygun fiyatlar ile yüzlerce akıllı mobilya mekanizma sistemlerini satışa sunmaktadır.

BİZE ULAŞIN

Haritada Modamob

العربيةEnglishРусскийTürkçe